جوانسازی پوست دست

جوان‌سازی پوست دست

جوانسازی پوست دست، از روشهای زیبایی و جوانسازی پوست است در جوانسازی پوست دست عدم حجم بافت نرم،و مشکلات مربوط به رنگ و بافت پوست  مورد بررسی قرار می گیرد سپس متخصص پوست ومو در تهران با تزریق ژل و انتقال چربی طبیعی به بازیابی حجم  دست شما کمک می کند.

جوانسازی پوست دست

برای  مقابله با آثار پیری درپوست دست امروزه توجه عمده به سمت جوانسازی پوست دست جلب شده است. اما اگرپوست صورت شما جوان، بدون چروک و با طراوت باشد درعوض دستان شما در صورت داشتن چین وچروک همچنان می‌توانند حقیقت را درباره سن شما بازگو کند.

چرا جوانسازی پوست دست انجام دهیم

در طول زمان وبا افزایش سن حجم بافت نرم دردستان شما به تدریج در طی فرایند طبیعی پیرمی شود و از بین می‌رود. در نتیجه، پوست، شل و دارای چروک می گردد ورگ‌ها و تاندون‌ها برجسته ‌تر به نظر می‌رسند. علت ایجاد چروک دست می تواند مربوط به عوامل محیطی برای فرد باشد این عوامل گاهی نقش مهمی درپیری فرد ایفا می‌کند. دستان نیزبه میزان صورت درمعرض خورشید قرارمی گیرند و نسبت به صورت کمتر مورد محافظت قرار می‌گیرد.

آسیب دیدگی پوست به دلیل نورخورشید سبب بروزمشکل دربافت‌ها ونیزمشکلات مربوط به رنگدانه‌های پوست ازجمله لکه‌های پیری درافراد می شوداز این رو رفع چین و چروک پشت دست نیز برای فرد  اهمیت زیادی دارد.

به منظور جوانسازی پوست دستان شما، در بیشتر مواقع از پرکننده‌های پوستی مانند تزریق ژل یا از طریق لیزر استفاده می شود. از این طریق می‌توانیم حجم پوست دست خود را بازیابی کنید و لکه‌های مرتبط با افزایش سن را از بین ببریم.

راهکارهای طبیعی برای حفظ جوانی پوست دست

در اینجا به چند مورد از راهکارهای طبیعی محافظت پوست اشاره شده است

استفاده از دست کش

اگر دست ها ی شما در معرض مواد شیمیایی و یا گرد و میکروب ها شکسته  قرار گیرد و در نهایت زودتر دچار پیری می شود شما می توانید با دستکش های مناسب از این اتفاق جلوگیری کنید.

 

استفاه ازگلیسیرین

گلیسیرین  باعث می شود دستهایتان مرطوب شود این روش تاثیر فوق العاده ای در جوان سازی پوست برای فرد دارد.

استفاده از ضدآفتاب

بسیاری از افراد از ضد آفتاب تنها برای محافظت پوست دست استفاده می کنند و ضد آفتاب را تنها برای جلوگیری از آسیب های پوست استفاده می کنند. این در حالی است که ضد آفتاب به غیرازمحافظت از پوست شما می تواند به بازسازی پوست شما کمک کند و باعث  بازسازی و حفظ کلاژن ها شود.شما  با جلوگیری از آسیب دیدن دست ها توسط خورشید، می توانید پوستی جوان و زیبا به دست آورید.

روش‌های درمانی جوانسازی پوست دست

-انجام تزریقات زیبایی برای پوست دست

– انجام فتوتراپی برای جوانسازی پوست دست

 – لایه‌برداری با لیزر برای جوانسازی پوست دست

– تزریق پلاسمای غنی از پلاکت

مزایای استفاده از جوانسازی پوست دست

-کمک به بازیابی حجم از دست رفته دستان و جوانسازی پوست دست

-به حداقل رساندن رگ‌ها و تاندون‌های برجسته با جوانسازی پوست دست

 -به کمک جوانسازی پوست دست لکه‌های پیری از بین می رود

  -بهبود بافت و رنگ پوست دست

روشهای جوانسازی پوست دست

امروزه روشهای جوانسازی زیادی برای پوست دست وجود دارد شما می توانید به کمک روشهای جوانسازی پوست دست نتیجه ای بهتر از روش زیبا سازی استفاده  کنید.

تزریق چربی

در این روش  پزشک با کمک بافت چربی طبیعی بدن فرد به دستان اواضافه می  کند تا با افزایش حجم، رگ ها و تاندون ها را پوشش دهد و با گذشت زمان کیفیت پوستتان بهبود یابد.

تزریق ژل

با تزریق ژل نیز می توان حجم دستان را افزایش دهید و اطراف استخوان ها و رگ ها را پر کنید.

لیزر

برای درمان چین و چروک، تغییر رنگ پوست، آسیب های آفتاب یا لکه های پیری می توان از لیزر استفاده کرد.

فتوتراپی

از این روش بیشتر برای از بین بردن لکه های قهوه ای روی پوست استفاده می شود که این امر موجب ساخت کلاژن در پوست دست می گردد.

لایه‌برداری شیمیایی

لایه برداری شیمیایی یکی دیگر از روش های جوانسازی پوست صورت و دست ها است. هنگامی‌که این مواد شیمیایی به پوست زده می‌شوند، باعث می‌شود که لکه‌های که به دلیل سن ایجاد شده اند با استفاده از این داروها کاهش یابد.

اسکلروتراپی

هنگامی‌که محلول اسکلروزان به رگ‌های بدن شما تزریق می‌شود، این محلول شیمیایی  می تواند رگ ها را تحریک ‌کند و باعث می‌شود که  پوست دست شما سفیدتربه نظر بیاید و به جوان سازی پوست دستشما کمک می کند.

جوانسازی پوست دست چه کمکی به شما می کند

افرادی که  می خواهند ظاهر پوست خود را جوانترکنند، یک داوطلب ایده ال برای درمان جوانسازی پوست دست محسوب می شوند. اگرچه  افراد دلایل مختلفی برای جوانسازی پوستدست دارند

-یکی از دلایل انجام آن بهبود ظاهرو افزایش اعتمادبه‌نفس است.

 -دست یافتن به پوست نرم‌تربعد از انجام جوانسازی پوست دست

-داشتن ظاهری جوان‌تربعد از انجام جوانسازی پوست دست

بااین‌حال، بیمار نیز باید آگاه باشد که  جوانسازی برای بهبود و زیبایی دستان شما انجام می شود . بیماران باید اهداف و انتظارات واقع‌بینانه‌ای از جوان سازی دست خود داشته باشند. حتماً دلایل خود را برای انجام این جوانسازی در جلسه مشاوره با دکتر درمیان  بگذارند. این مشاوره همچنین در حصول اطمینان از آمادگی شما برای انجام این روش کمک خواهد کرد.

مزیت جوانسازی پوست دست

بعد از انجام جوان‌سازی پوست دست انتظار چه چیزی را باید داشت؟

انتخاب هریک از روشهای جوانسازی به شما کمک می کند که  ظاهری جوانتر داشته باشید. به ‌طورکلی، بیماران پس از انجام عمل جوان سازی پوست دست دچار سختی و ناراحتی نمی شوند و می‌توانند طی بیست‌وچهار ساعت بعد از جوانسازی  فعالیت‌های روزانه خود را از سرگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید